شمسایی: با حضور من در تیم ملی، تاسیسات نباید ضرر کند

در حالی که اسدی و ترابیان با حضور همزمان وحید شمسایی در تیم ‌ملی فوتسال و باشگاه تاسیسات دریایی مخالفت کرده‌اند، شمسایی معتقد است با توجه به بازی‌های کم تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل در چند ماه آینده، می‌تواند تاسیسات دریایی را هم راضی کند.

 

 

وفاق نیوز - وحید شمسایی درباره مخالفت دبیرکل فدراسیون فوتبال و عباس ترابیان، گفت: من جلسه‌ای با افتخاری خواهم داشت و در این جلسه مشخص می‌شود که من کجا خواهم بود. تلاشمان این است که زمان را از دست ندهیم و زودتر تکلیف مشخص شود. هر اتفاقی که بیفتد خیر است، اما چیزی که برای من مهم است، این که با توجه به قراردادم با باشگاه تاسیسات دریایی باید پایبند به اصل و اصول باشم. اول این باشگاه باید من را آزاد کند و بعد درباره تیم ملی صحبت شود، ولی ما فعلا به هیچ جمع بندی در این مورد نرسیده‌ایم.

وی تاکید کرد: روز چهارشنبه جلسه هیات رییسه فدراسیون است و باید ببینم در آن جلسه چه اتفاقی می‌افتد ، ولی اگر من در تیم ‌ملی باشم باشگاه تاسیسات دریایی هم نباید ضرر کند، ضمن این که تا آخر لیگ هیچ مسابقه‌ای غیر از بازی با ایتالیا و روسیه نداریم.

شمسایی در پاسخ به این سوال که اگر تصمیم با شخص شما باشد که فقط یکی از گزینه‌های تاسیسات دریایی یا تیم ‌ملی را انتخاب کنید، گزینه شما کدام است، گفت: اصلا من نمی‌توانم در این مورد حرفی بزنم چون قبل از این که گزینه‌ای برای تیم ‌ملی فوتسال باشم با باشگاه تاسیسات دریایی قرارداد داشتم. در حال‌ حاضر دکتر منوچهری، رییس کل شرکت تاسیسات ایران می‌تواند تصمیم گیرنده باشد که من را آزاد کند. من این وسط فقط می‌توانم خدمتگزار باشم.

وی در پاسخ به این سوال که اگر منوچهری بگوید شما کاملا آزاد هستید که از تاسیسات دریایی بروید یا در تاسیسات بمانید، اما فقط یک گزینه را بین تاسیسات و تیم ‌ملی انتخاب کنید شما کدام گزینه را انتخاب می کنید، تاکید کرد: ما نمی‌توانیم فرضیات را برای خود مدنظر قرار دهیم. فقط چیزی که اتفاق افتاده را می‌توانیم در نظر بگیریم. افتخاری و منوچهری سه روز پیش جلسه داشتند و منوچهری گفته بود که ما هزینه کرده‌ایم و ارتباطی که در این رشته با شمسایی داریم ارتباط عاطفی است و ما نمی توانیم بر‌نامه‌ریزی را بر هم بریزیم و او را از دست بدهیم.

وی تاکید کرد: تیم ‌ملی 18 مهر یک بازی در ایران با روسیه دارد و 27 مهر در ایتالیا با تیم ملی این کشور و غیر از این دو بازی تیم ‌ملی تا آخر دی هیچ برنامه دیگری ندارد.

/ایسنا.

اوقات شرعی